Vaše ruce si zaslouží péči, proto přijďte vyzkoušet

Pěstěné ruce a upravené nehty jsou vizitkou každé ženy i muže, přesto tuto péči často podceňujeme.

Slunce, vítr, mráz, čistící a prací prostředky, chemické přípravky, práce na zahradě, velký úklid v domácnosti, neodborná manikúra - to všechno naše ruce prozradí. Výsledkem je přesušená pokožka, náchylná k tvorbě vrásek a pigmentových skvrn. Nehty jsou křehké, třepivé, lámavé, hrbolaté a pomalu rostou.

Modeláž nehtů

Modeláží nehtů UV gelem si zkrášlíte své ruce a budete mít z nich radost, kterou uvidí i Vaše okolí. I když máte nehty zdeformované (nemocí, úrazem) a nebo okousané, určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů UV gelem.
Nehty se mohou zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) a zajímavým efektem je tzv. 3D efekt, kdy např. kytičky v naneseném gelu jakoby „plují“.
I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel, aby typově seděl k vaší osobnosti. Při zdobení nehtů je třeba brát zřetel i na vaše povolání – ne vždy je vhodné pestré a nápadné zdobení nehtů.

Jsou také typy žen, které chtějí působit co nepřirozenějším dojmem. Je důležité, abyste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti, zda vám to sluší či nikoliv. Modeláž nehtů UV gelem je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž UV gelem. Během pár hodin vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.

Gelové nehty jsou pružné, tenčí a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy na modelování nehtů jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

P-Shine

je japonská manikúra a je vynikající způsob regenerace přírodních nehtů. Speciální pasta a pudr nehet vyživí a vyleští. Vhodné pro poškozené nehty.

P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.
P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.
Jak často na P-shine docházet? Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce. Regenerace nehtů vhodná i pro muže P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

Akce - gelovky za 299,- CZK! E-Shop pro nehtovou modeláž: www.vyprodejlevnehozbozi.cz