Kosmetické ošetření je prospěšné pro každý typ pleti, ideální každý měsíc, kdy se pleti dodají výživné látky a pak může čerpat z dodaných minerálů. Nabízím i speciální ošetření přístrojem ULTRAZVUKEM/FOTOTERAPIE která proniká hluboko do pokožky a nabádá k účinnější práci fibroblasty, které produkují kolagen, elastin, glykosaminy a také glykoproteidy – což výrazně zpomaluje proces stárnutí. Kde výživné látky jsou vázány na ionty a lehce příjemným způsobem se vstřebávají hluboko do podkoží.

Mezi další vynikající procedury pro každý typ pleti je ručně prováděná masáž obličeje a dekoltu, kdy se pleť uvolní a tím lépe vstřebává pleťové masky. Nabízím i speciální ošetření přístrojem ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ/SONOFOREZA. Ultrazvuk spolu s vhodnými desinkrustačními přípravky pomůže uvolnit ucpané póry, zmírnit nežádoucí pigmentaci (působením na melanin) a mílie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a rozjasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÁ PÉČE (60-90 minut)

Kompletní ošetření pleti - ženy - 60-90 minut450,-KČ
Kompletní ošetření pleti - muži - 60-90 minut430,-KČ

JEDNOTLIVÉ ÚKONY SAMOSTATNĚ

MASÁŽ (PLEŤ, KRK, DEKOLT)170,-KČ
ČIŠTĚNÍ PLETI (RUČNĚ - ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ) AKNÓZNÍ220,-KČ
FOTOTERAPIE80,-KČ
MASKA120,-KČ
MODELACE OBOČÍ50,-KČ
DEPILACE (VOSK) HORNÍ RET, BRADA, TVÁŘE99,-KČ
BARVENÍ ŘAS + OBOČÍ100,-KČ
AMPULE (SÉRUM)50,-KČ - 90,-KČ
PRO ZKVALITNĚNÍ A UDRŽENÍ ÚČINKU JE TŘEBA OŠETŘENÍ OPAKOVAT

Kosmetické zařízení 2v1

P1020011.JPG, 392kB P1020012.JPG, 340kB P1020013.JPG, 328kB
P1020014.JPG, 455kB

Model H05

  1. Ultrasonic / Ultrazvuk
  2. Fototerapie

Ultrasonic (mezoterapie bez jehel)

Je to nejmodernější technika hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže. Zařízení využívá fyzický jev, který se vyskytuje v buněčných blánách a v rohové vrstvě kůže, a který je vyvolán cílenými elektrickými impulsy. Díky tomu následuje zprůchodnění nových cest pro zavádění aktivních látek bez použiti jehel. Bezjehlová mezoterapie - je to neinvazivní zdravotní technika, která pomáhá bojovat proti cellullitusu (účinné odbourávání podkožního tuku) a redukuje vrásky. Je to moderní alternativa klasické mezoterapie.

Bezjehlová mezoterapie / Ultrasonic ve smyslu protivráskové terapie.

Výskyt vrásek je přirozeným důsledkem stárnutí. V průběhu stárnutí dochází ke zhoršení hydratace pokožky a k redukci tvorby elastilových a kolagenových vláken. Jedním z podstatných faktorů je také výskyt volných radikálů. Obecně vzato, tento jev není možno zastavit, ale jeho průběh můžeme výrazně zpomalit.

Použití ultrazvuků

Fototerapie LED světlem

Fototerapie je moderní a účinná metoda, která podporuje léčbu akné a regeneraci pokožky a také ošetření pokožky citlivé na akné. Světelnou terapií se používá za účelem předcházení efektům stárnutí, léčby chorob a kožních změn např. akné vulgaris, růžovka. Světelná terapie je úplně neinvazivní zákrok, který můžete provádět v domácích podmínkách za použití LED světla s různou délkou vln.

Doporučená použití:

Kontraindikace:

Smysl léčebné kůry je v doplňování nezbytné denní dávky slunečního světla prostřednictvím umělého světla s velkou intensitou. Umělé světlo obvykle používáno pro osvětlení místností má intenzitu cca 500 Luxů. Je to rozhodně příliš málo, aby tato intenzita světla mohla jakkoliv nahradit působení přírodního světla, jehož intenzita při slunném dni je cca 100 000 Luxů.

Přístroj funguje bez účastí škodlivého UV záření.

Působení:

Červené světlo:
Proniká hluboko do pokožky a nabádá k účinnější práci fibroblasty, které produkují kolagen, elastin, glykosaminy a také glykoproteidy což výrazně zpomaluje proces stárnutí. Červené světlo také zlepšuje oběh a podporuje likvidaci efektu tzv. vaků pod očima. Zjemňuje a zmenšuje zarudnutí a podráždění pokožky typické po zákrocích jako jsou mikrodermabraze a také tlumí bolest.

Výhody požívání terapie světlem LED:

SKIN SCRUBBER Profesional - ultrazvuková špachtle

Pro kosmetické studio a domácí použití.

bezbolestné hloubkové čištění

Ultrazvuk spolu s vhodnými desinkrustačními přípravky pomůže uvolnit ucpané póry, zmírnit nežádoucí pigmentaci (působením na melanin) a mílie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a rozjasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.

SKIN SCRUBBER

P1020015.JPG, 410kB P1020020.JPG, 538kB P1020017.JPG, 385kB
P1020016.JPG, 221kB

Není jen ultrazvukový přístroj, pracuje také se stejnosměrným (galvanickým) proudem. Podstata přístroje spočívá ve využití ultrazvukových biodynamických vln. V ošetřované tkáni se mění tlak, částečky tkáně se začnou pohybovat sem a tam v rytmu frekvence ultrazvuku. Při takto rychlém pohybu vzniká tření, jehož následkem je dále vznik tepla. Kromě toho dochází také k určitému druhu "biomechanické mikromasáže". Teplo a mikromasáž způsobují roztahování cév a tím lepší zásobování buněk kyslíkem a živinami, rozšiřuje se mezibuněčný prostor, aktivuje se mezibuněčná tekutina a odvod zplodin metabolismu a celá tkáň se takto "čistí" zevnitř.

Ošetření ultrazvukem si bohužel nemohou dopřát osoby, které mají kardiostimulátor, těhotné ženy, osoby trpící epilepsií a závažným onemocněním srdce nebo které mají čerstvý zánět na ošetřované kůži.

Předností čištění pleti ultrazvukem je bezbolestné a velice efektivní čištění pleti do hloubky. Přístroj Skin Scrubber Peeling pracuje v několika fázích:

Čištění pleti ultrazvukem působí příznivě na cuperosu (popraskané žilky), zlepšení hydratace, léčí akné a má řadu dalších vysoce pozitivních účinků.

kosmetik-1.jpg, 39kB Kosmetik111.jpg, 16kB Kosmetik6733362.jpg, 106kB
Akce - gelovky za 299,- CZK! E-Shop pro nehtovou modeláž: www.vyprodejlevnehozbozi.cz